UA-112487252-1 UA-112487252-2 UA-112487252-3 UA-112487252-4

Müzik benim için bir tutku. Müzikal bir ailede büyüdüm. Şimdi aramızda olmayan annem ve babamda sanatçı ve öğretmendi. Babam Rus devlet sanatçısı Profesör Oleg Prostitov beste, annem Luidmila Grishina da şan üzerine ders alabileceğim en iyi eğitimcilerdi. Bu sayede benim için hem ev hem de konservatuvar eğitim alanıydı. Ben de bu fırsatı çok iyi değerlendirdim. Bu konuda kendimi çok şanslı hissediyorum. 

Türkiye'ye yerleştikten sonra piyano ve piyano öğretmenliğim dışında şan ve beste çalışmalarımda devam etti. Bu konuda daha fazla bilgi için İş Birlikleri sayfasına bakabilirsiniz. 

Hizmetler
Şarkı Sözlerini Besteleme

Şarkı sözleri yazıyorsunuz ve bestelenmesini istiyorsanız, şarkılarınızı aranjmana hazır halde besteliyoruz. 

Söz - Müzik Hazır Şarkı


Albümünüzde kullanmak üzere aranjmana hazır şarkılarımızı albümlerinizde kullanabilirsiniz.

Film Müziği Besteleme

Filmleriniz için sipariş üzerine aranjmana hazır beste yapıyoruz veya istediğiniz eserleri piyano ile kayıt edip size yolluyoruz.

Reklam Müziği Besteleme

Reklamlarınız için aranjmana hazır beste çalışmaları yapıyoruz.

Müzik Çalışmalarım

2017 yılının ortalarında düşünsel olarak çalışmalarımıza başladık. Amacımız Türk müziğine, evrensel kalitede eserler katmaktı. Çalışmalarımızın ilk meyvesi olan İzmir Marşı'nın piyano varyasyonunu 29 Ekim 2017 günü Cumhuriyet Bayramında yayınladık. Aynı zamanda ilk çıkardığımız teklik (single) olarak dijital müzik marketlerde yerini aldı.

2018 yılında vaktimizin çoğunu gelecek nesillerin piyanistlerini yetiştirmeye ve diğer görevlerimizi yerine getirmek için geçirdik ve vaktimizi verimli kullanamadığımızı fark ettik, bu nedenle 2019 yılında piyano eğitimi, albüm kayıtları ve konserler dışındaki işlerimize kademeli olarak bırakmaya karar verdik.

2019 yılının başlarında İzmir Marşı piyano varyasyonunun İzmir ve Ankara prömiyerlerini gerçekleştirdik. Sözlerini M. Kemal Kocaballı'nın yazdığı " Babalar Çınardır Gölgesi Yeter" eserini besteleyerek 16 Haziran 2019'da babalar gününde yayınladık. Kalplere dokunan bir şarkı oldu.

2019 yılının başlarından itibaren binlerce anonim türkümüzü taradık. Amacımız bu kıymetli eserlerin nesillerden nesillere, gönüllerden gönüllere aktarılması. Bunlardan Ah Dağlar Serin Dağlar ve Akşam Olur Karanlığa Kalırsın türkülerinin piyano rapsodilerini, enstrümantal olarak kaydettik.

İzmir'le özdeşleşen yitirdiğimiz değerlerden biri olan Tanju Okan anısına düzenlenen pop beste yarışmasına sözleri ve müziği bize ait olan bir eserle katıldık ve finalist olduk.

İlk albümümüzü (EP) 30 Nisan 2020 yılında Merhaba adıyla çıkardık. Albümde Babalar Çınardır, Ah Dağlar Serin Dağlar ve Akşam olur Karanlığa Kalırsın eserleri dışında, söz ve müzikleri bize ait olan Felek, Ayrıldık diye ve Merhaba şarkıları yer aldı.

11 Mayıs 2020 de Famous Classical Music adıyla, çok dinlenen klasik müzik eserlerinden 11 adediyle bir albüm yaptık. 21 Kasım 2020 de yapımcılığını üstlendiğimiz Oleg Prostitov'un My Musical World adlı albümünü çıkardık.

16 Aralık 2020 tarihinde de 12 şarkılık Macera adıyla albüm çıkardık.

2021 yılınında Julian Lupu ile harika bir trompet - piano düeti albümü ve Famous Classical Music II adıyla klasik müzik albümü olarak seriye ikinci albümü ekliyoruz. 

Albüm ve Konser Kayıtları

© Copyright 2021 - Bağlıca/Ankara - zena@zenaofficial.com